28 лют. 2021

Всеукраїнського фестивалю ДЮР

Як відомо, життя людини - найцінніший скарб. І для того щоб зробити життя наших учнів максимально безпечним, ми проводимо різні позакласні та позаурочні заходи . З 1 по 28 лютого в НВК проходив шкільний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮР. Учні мали можливість пригадати основні правила поводження в небезпечній ситуації. Проявити творчість і фантазію при підготовці тематичних соціальних плакатів. Позмагатись в челенджі «В здоровому тілі, здоровий дух». Нагадати основи надання першої допомоги при різних травмах. Новим викликом у підготовці позакласного заходу стала відео презентація команди, де учні разом з вчителями були і сценаристами, режисерами і акторами. Сподіваюсь, що нові знання та вміння будуть корисними у дорослому житті наших учнів.
24 лют. 2021

НЕБЕСНА СОТНЯ

Небесної Сотні День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Учні 10 класу підготували відео-матеріал присвячений цій пам'ятній даті.
20 лют. 2021

День Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2021

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
26 січ. 2021

"Здоров'я - дорожче ніж золото"

"Здоров'я - дорожче ніж золото" Здоровий спосіб життя - це концепція життєдіяльності людини, спрямована на поліпшення і збереження здоров'я за допомогою відповідного харчування, фізичної підготовки, морального настрою, і, безумовно, відмови від шкідливих звичок. В наш час здоровий спосіб життя – це популярний тренд сучасного світу. Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли з’являється хвороба чи тимчасові нездужання. Тому турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, а повинна стати обов’язковою справою, образом життя. Шлях до здорового способу життя лежить від самої людини, від її розуміння світу, тому вибір свого життя (здоровим воно буде чи ні), так само, як і відповідальність за свій вибір залежить лише від нас.
24 груд. 2020

Новорічне свято

22-25.12.20 були проведені Новорічні свята для учнів 5-7 класів, Організовано конкурсну – розважальну програму, вдячні класним керівникам за підготовку творчих номерів, наприкінці свята до дітей завітав Дід Мороз та Снігурка з подарунками. В прикрашеній залі створені фото-зони де учні залюблю робили тематичні селфі.
18 груд. 2020

Свято Святого Миколая

16-18.12.20 в нашому НВК проходили святкові ранки до свята Святого Миколая для учнів 1-4 класів. Була проведена конкурсна – розважальна програма також класні керівники підготували творчі номери від класу, на завершення свята дітки отримали подарунки від Святого Миколая.
2 жовт. 2020

День вчителя

День в чителя в Благовіщенському Нвк №2 Учні одинадцятого класу спробували себе в ролі вчителів, було організоване самоврядування, також одинадцятикласники привітали педагогічний колектив святковою казкою. Шкільний парламент привітав педагогічник колектив святковими буклетами.
21 вер. 2020

Міжнародний День миру

Проведено тематичні уроки з учнями 3- 4 класів.
11 вер. 2020

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Були проведенні тематичні уроки з класними керівниками, На урокох фізичної культури проводилися ігри- естафети. Ранкова зарядка з учнями 1-6 класів