13 трав. 2021

Святкова пошта "Купідон"
26 квіт. 2021

26.04.1986 Аварія на Чорнобильській АЕС

35 років від трагічної дати...
26 квіт. 2021

Чорнобиль

26.04.1986 Аварія на Чорнобильській АЕС
20 квіт. 2021

ЕКО челендж

ЕКО челендж : «Подаруй друге життя непотрібним речам» Кожного року в світі зростають показники з кількістю сміття. Учні Нашого НВК полюбляють власноруч творити красу з тих речей які можна відправити в смітник, та насправді в умілих руках сміття може стати прикрасою інтер’єру. Так, Козарецький М. Нідєлко К. Ткаченко А. учні 1-Б класу, Кондратюк Д учень 2 –Б класу. Колаковська Н. Одайський Н. Павлова Д. Томаченко Н. учні 4- Б класу, показують своїм прикладом, що не всі речі потрібно викидати на смітник! На уроках трудового навчання діти також практикують виготовлення виробів із непотрібних матеріалів. Васільєв А. 7-А #дистанційно#online #ДеньДовкілляКіровоградськийОЦЕНТУМ#2 #НВК2
19 квіт. 2021

«Земля на долоні»

Online-конкурс екологічного плакату «Земля на долоні» Учні 1-4 класів Благовіщенського НВК №2 в умовах карантину беруть участь у створен ні екологічного плакату «Земля на долоні» В своїх малюнках діти висловили свою любов до планети Земля . Кожен із учнів вкладав у свою роботу певний сенс та розуміння, наскільки залежить благополуччя людства від екологічного стану нашої планети.
19 квіт. 2021

«Земля на долоні»

17 квіт. 2021

До річниці Дня народження Т.Г. Шевченка

До річниці Дня народження Т.Г. Шевченка в НВК2 проводилися конкурси від бібліотекаря для 1-4 класів ,, Шевченківські читання" Діти знімали відео ролики як декламують вірші Т.Г. Шевченка, відео можна переглянути на блозі бібліотекаря , посилання в шапці профіля⬆️ Для 6-7 класів проводився офлайн конкурс - гра ,, Стежками життя Т.Г. Шевченка" проводилися тематичні ігри в бібліотеці. Всі учасники були нагороджені подяками, переможці отримали призи та грамоти.
11 бер. 2021

Річниця Дня народження Т.Г. Шевченка

8 бер. 2021

Свято жінок

Теплий промінь березневий Розбудив дзвінку весну. Ароматом квітів перших День святковий огорнув. Він вітання наші щирі Передасть всім дамам милим, Щоб жили в добрі і мирі Щоб здійснились їхні мрії, Щоб коханими були, Щоб у радості цвіли.
8 бер. 2021

Свято жінок