16 лют. 2023

День Єднання

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. День єднання України В цей день відзначаємо свою єдність ,згадуємо про свою ідентичність і неповторність, про те ,що в нашій країні йде боротьба за це щодня і щохвилини. З'єднали долоньки і будемо цінувати нашу рідну неньку,бо вона у нас єдина. Разом і спільними зусиллями-до ПЕРЕМОГИ!
14 лют. 2023

День святого Валентина

День святого Валентина – це чудове свято, аби сказати близькій людині про свої почуття, висловити вдячність чи продемонструвати прихильність.❤️❤️❤️Ми теж готувалися та святкували День святого Валентина. В ліцеї пройшов фото конкурс "В стилі кохання", молодші учні виготовляли валентинки, а з шостими класами в теплому колі провели міні-свято.
7 лют. 2023

День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Діти ознайомилися з основними правилами безпечного користування інтернетом та обговорили різні ситуації. Переглянули тематичні відео, пригадали основні правила та звичайно пройшли тестування. Адже цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації.
1 лют. 2023

Всесвітній день читання в голос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.
30 січ. 2023

Крути 29 січня 1918

До дня пам`яті героїв Крут 29 січня 1918р. В ліцеї провели бесіду з 10 та 11 класами "Крути - боротьба що триває до нині". Боротьба 1918 р., яка триває і буде тривати, поки наша держава не стане вільною від російських загарбників. Провели аналогії того часу та теперішніх подій. Був представлений відеоролик, створений шкільним парламентом на основі кадрів з фільму "Крути", історичних кадрів та нинішньої боротьби, в якому ми змогли побачити, що часи змінюються, ворог - ні, вдосконалюється зброя, а тактика не міняється. Потрібно пам`ятати, що ми не нещасний народ який потерпає та гнеться під гнітом ворога. Ми вільний, сильний народ, який захищає свою землю, свій дім. Як це було тоді і як є тепер.
30 січ. 2023

Стоп Булінг!

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний Булінг. Одже, що це таке: Булінг у перекладі з англійської - хуліганити, грубіянити, визначається як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомо жорстокого ставлення з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей. Разом з практичним психологом Севда Гасанова та педагогом організатором Маргарита Довгань учні 5х класів відправилися в квест подорож "Світом без булінгу", діти вирішували різні ситуації та розробили власні рекомендації протидії булінгу.
20 січ. 2023

22 січня День Соборності України
28 січ. 2022

"Здоров'я запорука успіху"

Учнівський парламент проводив Усний журнал з учнями 1- 4 класів на тему: "Здоров'я запорука успіху" також проводили активну руханку. Класні керівники проводили тематичні бесіди в межах свого класу.
22 січ. 2022

День- обє'днання сердець, думок, об'єднання української громади.

День- обє'днання сердець, думок, об'єднання української громади. 22 січня 1919 року Україна голосно заявила всьому світу про об'єднання обох берегів України в одну державу. . Учні Благовіщенського НВК 2 взяли активну участь у святкуванні Дня Соборності України. Класні керівники 1-4класів провели інтерактивні тематичні виховні заходи. Учнівський парламент організував для 5 - 9 класів усний журнал "Україна - єдина", де в легкій та доступній формі розповів учням про цей день в історії. Завершилось святкування флешмобом єднання та спільним виконанням гімну нашої держави учнями 5- 11класів, побажаннями миру та процвітання Україні.
29 груд. 2021

Реалізація проєкту "Спроможна школа для кращих результатів" у Благовіщенському НВК №2

Про реалізацію Урядової програми "Спроможна школа для кращих результатів" у Благовіщенському НВК №2, ініційованого та фінансованого Урядом України