24 груд. 2021

Миколай іде до нас
15 груд. 2021

"Сто днів у школі."

Сьогдні учні 1 класу під керівництвом вчителя Смілянець О.П. та вихователя Підвисоцької О.І. провели свято "Сто днів у школі." Учні співали, танцювали, грали в ігри і мріяли про майбутнє. Завершилось свято урочистим врученням свідоцтв справжніх школярів.
13 груд. 2021

Вечорниці

Українці здавна славились веселими і цікавими традиціями. Учні нашого НВК під керівництвом класних керівників Ступак Любов Іванівни та Барчук Юлії Володимирівни вдало відтворили та поєднали з сучасним традиції гадання та залицяння молодих людей на Україні. Педагог - організатор Герасименко Ілона Костантинівна зуміла відтворити атмосферу затишку благополуччя української хати, підібрала вдалі конкурси для парубків і дівчат.Старшокласникам вдалось сповна поринути в атмосферу автентичної України.
10 груд. 2021

Тиждень історії та правознавства.

Тиждень історії та правознавства. З 6 по 17 в нашому НВК учні мали можливість перевірити свої знання з історії та права. Вчителями історії Максютенко Н.М. та Шевченко Н.П. були проведенні цікаві конкурси та вікторини, пізнавальні Квести та створена арт - інсталяція "Історія очима дітей". Голова Ради Лідерів Демчук Єлизавета провела для девятикласників правознавчу вікторину до міжнародного дня права.
9 груд. 2021

Дня Декларації з прав людини

Захід до дня Декларації з прав людини , було проведено в Благовіщенській школі НВК √2 ученицею 10 класу Демчук Є. для учнів 9 класу .
26 лист. 2021

День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Інтерактивний захід до "Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій" для учнів 9 - 11 класів. Учні переглянули та обговорили документальні тематичні відео, презентацію "Ціна правди", розв'язували вправу "Евфемізми в історії", згадали хвилиною мовчання жертв Голодомору та політичних репресій.
25 лист. 2021

16 днів проти насильства».

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. В рамках акції «16 днів проти насильства» практичним психологом Жовтою Анастасією Ігорівною було проведено різні види роботи, а саме:  виховний захід «Україна без насильства» з вихованцями ЗДО «Дивоцвіт»;  ілюструвала казку «ВІЛ і його мрія» учням першого класу;  провела тренінгове заняття «Мій улюблений світ без насильства» з учнями 2-4 класів;  було здійснено анкетування учнів 10 класу «Що молодь думає про СНІД». Були розповсюджені буклети, закладки для дітей «Мій улюблений світ без насильства» та «СТОП насильству!»
17 лист. 2021

День партизанської слави.

22 вересня День партизанської слави. "Ніхто не забутий ніщо не забуте" Проведено мітинг на Єврейському кладовищі за участі учнів 8-11 класів.