14 лист. 2019

Тиждень математики

14 листопада учні 8 класу разом з класним керівником Ступак Любов Іванівною провели пізнавально-розважальну гру « Математика в моєму хобі»
13 лист. 2019

Всеукраїнський День доброти.

Всеукраїнський День доброти. 13 листопада ми відзначаємо всеукраїнський день доброти та толерантності. Учні 6 –А класу разом з класним керівником Петуховою Мариною Олегівною, провели виховний захід для 3-гокласу до Дня доброти та толерантності, в літературно-музичні формі розповіли дітям як важливо бути добрими, вміти співчувати, вирішувати проблеми разом. Захід завершився роздачою фруктів для малечі також учні 6- А класу подарували учням 3-го класу пам’ятку «10 правил доброти» Напередодні учні 6 класу написали листи людям які мешкають в ТРЦ центрі де пропонували свою допомогу і підтримку, цікавилися життям людей.
8 лист. 2019

Тиждень пожежної безпеки.

З 4.11 по 8.11в нашій школі проходив "Тиждень пожежної безпеки". На цьому тижні були проведені тематичні уроки, практичні заняття під час яких учні повторювали правила пожежної безпеки, план евакуації зі школи, правила надання першої медичної допомоги, причини виникнення пожежі тощо. Шкільна медична сестра провела практичне заняття "Перша медична допомоги при опіках". Працівник пожежної частини, провів профілактичні бесіди для молодших школярів , розповідав про причини виникнення пожежі та способи запобігання пожежі. Учні 9-го класу провели театралізовану виставу по темі. Тематичні малюнки, колажі, леп-буки, відео урок, дидактичні ігри та багато інших форм роботи було проведено педагогічним колективом. На завершення тижня, була проведена тематична лінійка «Мала іскра – великий вогонь». Працівники пожежної частини завітали до нашого НВК №2 з метою ознайомлення дітей з пожежною технікю та обладнанням а саме з автомобілем АЦ-4-40-40, проводили навчальну тривогу з евакуацією унів та працівників НВК Сподіваємось, що ці уроки допоможуть нашим учням жити безпечно
4 лист. 2019

Посвята в першокласники

Посвята в першокласники Учні 5 – А класу підготували для молодших школярів посвяту в першокласники. У своєму виступі вони поділилися шкільним стажем, та запросили першокласників до нашої дружньої шкільної родини, скуштували традиційну кашу. На завершення першокласники віддячили піснею і доказали, що вже за такий малий період перебування в школі вони багато чого навчилися.
16 жовт. 2019

"Лідер року"

17 жовтня в районому ЦДЮТ відбувся конкурс «Лідер року». Приємно повідомити, що перемогу в данному конкурсі отримала учениця нашого НВК Христич Єлізавета .Вітаємо нашу переможницю з отриманим званням «Лідер року» і бажаємо їй не зупинятися на досягнутому та підкорити ще не одну вершину.
15 жовт. 2019

День Захисника Вітчизни

В Благовіщенському НВК №2 15 жовтня був проведенний квест «Пропала булава» для учнів 5-10 класів до Дня Захисника Вітчизни , Дня українського козацтва. На передодні учні 1-4 класів брали участь у виставці малюнків по даній тематиці.
4 жовт. 2019

День працівника освіти.

День працівника освіти Свято День вчителя відзначається у першу неділю жовтня. Цей день наш НВК №2 відзначав святковою лінійкою, днем самоврядування та цікавою грою « Хто зверху»
25 вер. 2019

Лінійка до Дня миру

24.09.2019 в Благовіщенському НВК №2 учні 5-Б класу провели лінійку до Дня миру. Літературно- музичну композицію підготувала класний керівник Лихенко І. В. , учні нагадали про важливість миру і безпеки в світі, розказали про історію походження свята.
20 вер. 2019

Олімпійський тиждень та День фізкультури та спорту.

З 16.09.2019 по 20.09.2019 року в Благовіщенському НВК №2 проводився Олімпійський тиждень та День фізкультури та спорту. В рамках цього тижня були проведені такі заходи: Лінійка «Молодь обирає здоров’я », спортивні змагання, ігри, зарядка, веселі перерви для молодших школярів. Класні керівники з 1 по 11класи проводили олімпійський урок. Протягом тижня психологом та педагогогом соціальним з 1 по 11 клас проводили тренінги «Бути здоровим престижно». Проводився конкурс «Олімпійсь ка листівка» в якому брали участь учні 5 – 8 класів. Бібліотекар НВК та педагог – організатор підготували та провели театралізовану виставу «Пригоди Колобка» для молодши хшколярів, де намагалися розказати про важливість здорового способу життя та згубний вплив поганих звичок. Протягом тижня вчителі фізкультури організували для всіх учнів закладу спротивні ігри, змагання, веселі старти . За активну участь у змаганях учасники були нагороджені грамотами за перемогу та активну участь у проведенні свята.
20 вер. 2019

Мітинг до Дня партизанської слави.

20.09 учні НВК №2 організували та провели мітинг до Дня партизанської слави, який відбувся на Єврейському кладовищі по вулиці Гагаріна. Перед учнями виступали: викладач професійного ліцею Богачук О.О. та голова ветеранської організації Кустрич В.В. які розповіли учням про розвиток партизанського руху на території нашого району , згадали героїв односельчан які загинули підчас другої світової війни. Мітинг завершився покладанням квітів.