17 лист. 2021

День пам'яті та примирення.

Ніколи знову!
17 лист. 2021

Челендж «Прикрась шкільне подвір'я – збережи екологію».

19 жовт. 2021

Козацькі забави

Козацькі курені
1 жовт. 2021

День вчителя

Напередодні Дня вчителя, нашим учням вдалося помінятися місцями зі своїми наставниками і відчути себе педагогами
10 вер. 2021

"Спорт для всіх"

10.09. "Спорт для всіх" саме під таким девізом пройшов Олімпійський тиждень в Благовіщенському НВК 2 . Підсумкова лінійка стала емоційним завершенням тижня. Елементи самооборони від спортивного клубу "Скіф", танцювальна руханка від Олени Багінської, приєднання до проекту "Активні парки", подяки від вчителів фізкультури за активність під час тижня і гарний спортивний танець черлідерів з 10 класу. Створили наш день.
10 вер. 2021

Активний тиждень фізичної культури та спорту ⏱️ Жваві, сміливі, непереможні учні нашого НВК2
1 вер. 2021

День знань!

День знань! Благовіщенський НВК2 З новими силами впевнено крокуємо до нових звершень
29 трав. 2021

Останній дзвінок

Останній дзвінок пролунав для учнів нашого НВК2
28 трав. 2021

" В здоровому тілі, здоровий дух"

Як відомо, життя людини - найцінніший скарб. І для того щоб зробити життя наших учнів максимально безпечним, ми проводимо різні позакласні та позаурочні заходи . З 1 по 28 лютого в НВК проходив шкільний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮР. Учні мали можливість пригадати основні правила поводження в небезпечній ситуації. Проявити творчість і фантазію при підготовці тематичних соціальних плакатів. Позмагатись в челенджі «В здоровому тілі, здоровий дух». Нагадати основи надання першої допомоги при різних травмах. Новим викликом у підготовці позакласного заходу стала відео презентація команди, де учні разом з вчителями були і сценаристами, режисерами і акторами. Сподіваюсь, що нові знання та вміння будуть корисними у дорослому житті наших учнів.
19 трав. 2021

Туристичний зліт

Вітаємо наших юних туристів із зайнятим ІІІ призовим місцем в туристичному зліті 19.05.21 Дякуємо організаторам за цікаву конкурсну програму, маршрути та підготовку. #НВК2##туристи#учні#2021