Методична робота

Методична робота в закладі ґрунтується на основі діагностики та прогнозування і спрямована на підвищення кваліфікації й професійної майстерності кожного вчителя, на розвиток і підвищення творчого потенціалу педагогічного колективу закладу в цілому.

Вона складається із багатьох компонентів, які взаємопов’язані між собою, складають єдине ціле та об’єднані спільними цілями.

Цілі й задачі методичної роботи:

·         формування цілісного творчого згуртованого колективу;

·         вироблення єдиних педагогічних позицій, спільних цінностей, традицій;

·         збагачення знань педагогів;

·         постійне підвищення педагогічної майстерності, професіоналізму;

·         аналіз і контроль навчально-виховного процесу, якості знань, умінь, і навичок, вихованості й розвитку школярів;

·         запровадження в процес навчання й виховання інноваційних технологій.

Вся методична робота в закладі ґрунтується на системі принципів науковості, систематичності, конкретності, цілеспрямованості ,послідовності, неперервності, творчості, колективності, актуальності.

Методична робота – це ланка в системі безперервного підвищення кваліфікації вчителів. Важливо побудувати цю роботу так, щоб кожний учитель міг найбільш повно розкрити свої здібності і талант, набуті навички дослідницької діяльності, розвивати ініціативу та творчий пошук.

Метою методичної роботи в школі є підтримка ділового тонусу вчителя ,допомога в подоланні труднощів, у відкритті шляху до пошуку, ініціативи й творчості.

Система методичної роботи

Структура методичної роботи