Основні завдання  виховної роботи закладу:

1. Формування в учнів національної свідомості, патріотизму, любові до свого народу, до України, активної громадянської позиції, готовність до участі в процесах державотворення, відданості у служінні Батьківщині.
  2. Формування політичної та правової культури, виховання поваги до Конституції України, законодавства, державної мови та державних символів України.
  3. Забезпечення духовно-морального розвитку учнів, запобігання негативному впливу на свідомість учнів інформації, що містять бездуховність.
  4. Впровадження в суспільну свідомість переваг здорового способу життя, формування національного культу соціально активної, фізично здорової та духовно багатої особистості.
  5. Формування в учнів екологічної культури, виховання причетності й відповідальності за збереження і примноження природних багатств.
  6. Формування в учнів основ естетичної культури, організації дозвілля учнів, пошук його нових форм.

При плануванні виховної роботи школи вчителі, учні, батьки обирають такі заходи, які спрямовані на розвиток компетентної особистості Патріота, Громадянина України, визначають систему цінностей. В школі проходять семінари, круглі столи, педради, науково-практичні конференції, засідання творчих груп, працює методичне об’єднання класних керівників. Під час цієї роботи було визначено пріоритетним напрямком виховання – розвиток життєво компетентної особистості.