ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Протягом тижна з учнями школи класні керівники проводили бесіди та тематичні уроки. З учнями 3-4 була проведена Вікторина " Безпека на дорогах - це життя"

День Знань

Перший дзвоник.

День Соборності України

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Щедрівки

Щедрівники 2020

Новорічний карнавал.

День Святого Миколая

18.12.19 в нашому НВК №2 було проведено свято до Дня Святого Миколая для учнів молодшої школи. Організатором свята був класний керівник 4-го класу Христеяненко Світлана Валентинівна. Учні від кожного класу приготували художні номери, на свято завітали дошкільники, була створена весела та святкова атмосфера. Учні 4-го класу провели запальну руханку, кожен клас отримав продарунок від Святого Миклая

Міс та Містер НВК№2

29.11.19 в нашому НВК№2 відбувся конкурс" Міс та Містер НВК"

Подаруй посмішку

3-Б клас за участі класного керівника Смілянець Олени Петрівни подарували цікаве свято та радісну посмішку для вихованців ЗДО «Дивоцвіт» .
23.11.2019

День пам'яті жертв Голодомору

23 листопада Україна відзначатиме День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій. Кожен небайдужий українець має запалити свічку пам'яті про ці трагічні події для нашого народу.

Мітинг до Дня Гідності та Свободи

Міжнародний день щастя
Щастя - в кожному з нас! Головне вміти знайти його в кожній деталі) До мінародного дня щастя з учнями четвертих та третіх класів провели тематичні виховні години.
Всесвітній день захисту прав споживачів
Щороку в березні відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Щодня кожен із нас стає суб'єктом цивільних правовідносин, у яких ми маємо статус не лише людини, громадянина, учня, сина чи доньки, але з погляду права виступаємо як споживачі. Головним захисником прав споживачів в Україні є Держпродспоживслужба. Без знання своїх прав ми беззахисні, адже нажаль не рідко ми отримуємо неякісні товари та послуги. Тому важливо знати свої права як споживача та знати, як їх можна захистити. В 7 класі була проведена година інформаційно-виховного спілкування на тему "Я відповідальний споживач!", діти дізнались про свої права споживачів, виконали вправу "Дерево прав споживачів", попрацювали в групах та цікаво провели час.