Зустріч з учасниками АТО для учнів 7-8 класів.

Сьогодні в Благовіщенському НВК#2 відбулася зустріч з учасниками АТО.

Акція "Ангели пам"яті"

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч з Олександром Чалапчієм - Героєм нашого часу, учасником АТО.

19 лютого у нашому НВК відбулась зустріч учнів 9 -10 класів з випускником школи , нині героєм України Чалапчієм Олександром.
22.01.2019

День Соборності України. Лінійка для початкової школи

Учні 9-А класу провели лінійку до Дня Соборності України для учнів початкової школи "В єдності наша сила"
22.01.2019

День Соборності України

Лінійка "Прокладемо місток пам"яті" присвячена Героям Крут та Дню Соборності України для учнів 5-11 класів
14.01.2019

Щедрівники вітали жителів міста

З Новим 2019 роком! Учні НВК №2 вітали жителів міста зі святами.

Новорічні карнавали

Новорічні ранки в НВК №2

День Святого Миколая для учнів початкової школи

Святковий захід до Дня Святого Миколая для учнів початкової школи. Захід провела Зеленяк Людмила Дмитрівна (вчитель початкових класів)
06.12.2018

Спортивне свято для хлопців 7-8 класів "Нумо хлопці" до Дня Збройних Сил України

Традиційне спортивне свято до Дня Збройних Сил України для хлопців
06.12.2018

"Свято сильних і активних" на 6 грудня

"Свято сильних і активних" провела Глинська Катерина Василівна для учнів 3-х та 4-х класів.

Міжнародний день щастя
Щастя - в кожному з нас! Головне вміти знайти його в кожній деталі) До мінародного дня щастя з учнями четвертих та третіх класів провели тематичні виховні години.
Всесвітній день захисту прав споживачів
Щороку в березні відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Щодня кожен із нас стає суб'єктом цивільних правовідносин, у яких ми маємо статус не лише людини, громадянина, учня, сина чи доньки, але з погляду права виступаємо як споживачі. Головним захисником прав споживачів в Україні є Держпродспоживслужба. Без знання своїх прав ми беззахисні, адже нажаль не рідко ми отримуємо неякісні товари та послуги. Тому важливо знати свої права як споживача та знати, як їх можна захистити. В 7 класі була проведена година інформаційно-виховного спілкування на тему "Я відповідальний споживач!", діти дізнались про свої права споживачів, виконали вправу "Дерево прав споживачів", попрацювали в групах та цікаво провели час.