Міжнародний день щастя

Щастя - в кожному з нас! Головне вміти знайти його в кожній деталі) До мінародного дня щастя з учнями четвертих та третіх класів провели тематичні виховні години.

Всесвітній день захисту прав споживачів

Щороку в березні відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Щодня кожен із нас стає суб'єктом цивільних правовідносин, у яких ми маємо статус не лише людини, громадянина, учня, сина чи доньки, але з погляду права виступаємо як споживачі. Головним захисником прав споживачів в Україні є Держпродспоживслужба. Без знання своїх прав ми беззахисні, адже нажаль не рідко ми отримуємо неякісні товари та послуги. Тому важливо знати свої права як споживача та знати, як їх можна захистити. В 7 класі була проведена година інформаційно-виховного спілкування на тему "Я відповідальний споживач!", діти дізнались про свої права споживачів, виконали вправу "Дерево прав споживачів", попрацювали в групах та цікаво провели час.

"Життєві орієнтири"

Учні ліцею 9А класу відвідали Благовіщенську бібліотеку для дорослих, де для них провели годину спілкування на тему "Життєві орієнтири"

9 березня 209 річниця з дня народження Тараса Шевченка

9 березня ми вшановуємо Тараса Шевченка, великого Кобзаря, українського поета,прозаїка,художника та громадського діяча. У ці Шевченківські дні діти дізнались ще більше про його життєвий шлях,читали напам'ять вірші, виконали спільний творчий проєкт. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща сила українського народу. Він буде жити вічно.Шануємо наші культурні традиції,які дають сили у боротьбі і ведуть до Перемоги! А учні 9б класу підготували "Флешмоб актуальних поезій".
08.03.2023

Міжнародий жіночий день

8 березня День незламних українок, день жіноцтва і краси. Учні ліцею 5- А класу привітали своїх матусь зі святом весни оригінальним відео-привітанням. Шкільним парламентом був створений відеоролик-привітання для усіх жінок, учні школи щиро привітали гарними побажаннями жіноцтво та звісно головним бажанням усіх стало швидше закінчення війни та наша перемога. https://www.facebook.com/100017132236520/videos/743339023909418/ https://www.facebook.com/100018140883149/videos/530578939225333/

1 березня Всесвітній день компліментів

1 березня кожного року світ відзначає позитивне свято – Всесвітній день компліменту. Час виникнення цієї події невідомий, проте нідерландський Національний день компліментів вплинув на розповсюдження такої цікавої ідеї. Наш ліцей теж не пройшов осторонь цієї приємної дати, учні підготовили привітання для своїх однолітків, пройшло нагородження за старання в навчанні, компліменти лунали весь день.
24.02.2023

Рік незламності та мужності

Рік повномасштабного вторгнення назавжди закарбується у нашій пам`яті. 365 днів боротьби, незламності. В ліцеї пройшла лінійка приурочена Небесній сотні та року повномасштабної війни в Україн. Завдяки нашим героям ми тут у безпеці. Шкільним парламентом був створений відеоролик в якому учні дякували нашим захисникам. Шана і дяка Збройним Силам України! https://www.facebook.com/100017132236520/videos/538832861716292/

21 лютого Міжнародний день рідної мови

Для кожної людини на планеті її рідна мова-єдина і неповторна. 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Свої знання діти перевірили граючи у мовознавчу вікторина на тему"Слово до слова-зложиться мова".Діти показали свої знання ,уміння ,ерудицію,кмітливість,малювали малюнки.А головне зрозуміли,що потрібно берегти рідне слово,бо в ньому давній дух пращурів,сила нашого сьогодення і поступ майбутнього.

17 лютого – День спонтанного прояву доброти.

17 лютого – День спонтанного прояву доброти. Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти стосовно всіх оточуючих. Справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей. Учні 5-А класу провели акцію «Поділися своїм добром». Зі словами «Будьте добрішими і добро поверниться», діти вручали цукерки.

Міжнародний день щастя
Всесвітній день захисту прав споживачів