День пам'яті та примирення.

Ніколи знову!

Челендж «Прикрась шкільне подвір'я – збережи екологію».

Козацькі забави

Козацькі курені

День вчителя

Напередодні Дня вчителя, нашим учням вдалося помінятися місцями зі своїми наставниками і відчути себе педагогами
10.09.2021

"Спорт для всіх"

10.09. "Спорт для всіх" саме під таким девізом пройшов Олімпійський тиждень в Благовіщенському НВК 2 . Підсумкова лінійка стала емоційним завершенням тижня. Елементи самооборони від спортивного клубу "Скіф", танцювальна руханка від Олени Багінської, приєднання до проекту "Активні парки", подяки від вчителів фізкультури за активність під час тижня і гарний спортивний танець черлідерів з 10 класу. Створили наш день.
10.09.2021

Активний тиждень фізичної культури та спорту ⏱️ Жваві, сміливі, непереможні учні нашого НВК2

День знань!

День знань! Благовіщенський НВК2 З новими силами впевнено крокуємо до нових звершень
29.05.2021

Останній дзвінок

Останній дзвінок пролунав для учнів нашого НВК2

" В здоровому тілі, здоровий дух"

Як відомо, життя людини - найцінніший скарб. І для того щоб зробити життя наших учнів максимально безпечним, ми проводимо різні позакласні та позаурочні заходи . З 1 по 28 лютого в НВК проходив шкільний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮР. Учні мали можливість пригадати основні правила поводження в небезпечній ситуації. Проявити творчість і фантазію при підготовці тематичних соціальних плакатів. Позмагатись в челенджі «В здоровому тілі, здоровий дух». Нагадати основи надання першої допомоги при різних травмах. Новим викликом у підготовці позакласного заходу стала відео презентація команди, де учні разом з вчителями були і сценаристами, режисерами і акторами. Сподіваюсь, що нові знання та вміння будуть корисними у дорослому житті наших учнів.

Туристичний зліт

Вітаємо наших юних туристів із зайнятим ІІІ призовим місцем в туристичному зліті 19.05.21 Дякуємо організаторам за цікаву конкурсну програму, маршрути та підготовку. #НВК2##туристи#учні#2021

Міжнародний день щастя
Щастя - в кожному з нас! Головне вміти знайти його в кожній деталі) До мінародного дня щастя з учнями четвертих та третіх класів провели тематичні виховні години.
Всесвітній день захисту прав споживачів
Щороку в березні відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Щодня кожен із нас стає суб'єктом цивільних правовідносин, у яких ми маємо статус не лише людини, громадянина, учня, сина чи доньки, але з погляду права виступаємо як споживачі. Головним захисником прав споживачів в Україні є Держпродспоживслужба. Без знання своїх прав ми беззахисні, адже нажаль не рідко ми отримуємо неякісні товари та послуги. Тому важливо знати свої права як споживача та знати, як їх можна захистити. В 7 класі була проведена година інформаційно-виховного спілкування на тему "Я відповідальний споживач!", діти дізнались про свої права споживачів, виконали вправу "Дерево прав споживачів", попрацювали в групах та цікаво провели час.