" В здоровому тілі, здоровий дух"

Як відомо, життя людини - найцінніший скарб. І для того щоб зробити життя наших учнів максимально безпечним, ми проводимо різні позакласні та позаурочні заходи . З 1 по 28 лютого в НВК проходив шкільний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮР. Учні мали можливість пригадати основні правила поводження в небезпечній ситуації. Проявити творчість і фантазію при підготовці тематичних соціальних плакатів. Позмагатись в челенджі «В здоровому тілі, здоровий дух». Нагадати основи надання першої допомоги при різних травмах. Новим викликом у підготовці позакласного заходу стала відео презентація команди, де учні разом з вчителями були і сценаристами, режисерами і акторами. Сподіваюсь, що нові знання та вміння будуть корисними у дорослому житті наших учнів.

Туристичний зліт

Вітаємо наших юних туристів із зайнятим ІІІ призовим місцем в туристичному зліті 19.05.21 Дякуємо організаторам за цікаву конкурсну програму, маршрути та підготовку. #НВК2##туристи#учні#2021

День Святого Валентина

Святкова пошта "Купідон"

26.04.1986 Аварія на Чорнобильській АЕС

35 років від трагічної дати...

Чорнобиль

26.04.1986 Аварія на Чорнобильській АЕС

ЕКО челендж

ЕКО челендж : «Подаруй друге життя непотрібним речам» Кожного року в світі зростають показники з кількістю сміття. Учні Нашого НВК полюбляють власноруч творити красу з тих речей які можна відправити в смітник, та насправді в умілих руках сміття може стати прикрасою інтер’єру. Так, Козарецький М. Нідєлко К. Ткаченко А. учні 1-Б класу, Кондратюк Д учень 2 –Б класу. Колаковська Н. Одайський Н. Павлова Д. Томаченко Н. учні 4- Б класу, показують своїм прикладом, що не всі речі потрібно викидати на смітник! На уроках трудового навчання діти також практикують виготовлення виробів із непотрібних матеріалів. Васільєв А. 7-А #дистанційно#online #ДеньДовкілляКіровоградськийОЦЕНТУМ#2 #НВК2

«Земля на долоні»

Online-конкурс екологічного плакату «Земля на долоні» Учні 1-4 класів Благовіщенського НВК №2 в умовах карантину беруть участь у створен ні екологічного плакату «Земля на долоні» В своїх малюнках діти висловили свою любов до планети Земля . Кожен із учнів вкладав у свою роботу певний сенс та розуміння, наскільки залежить благополуччя людства від екологічного стану нашої планети.

«Земля на долоні»

17.04.2021

До річниці Дня народження Т.Г. Шевченка

До річниці Дня народження Т.Г. Шевченка в НВК2 проводилися конкурси від бібліотекаря для 1-4 класів ,, Шевченківські читання" Діти знімали відео ролики як декламують вірші Т.Г. Шевченка, відео можна переглянути на блозі бібліотекаря , посилання в шапці профіля⬆️ Для 6-7 класів проводився офлайн конкурс - гра ,, Стежками життя Т.Г. Шевченка" проводилися тематичні ігри в бібліотеці. Всі учасники були нагороджені подяками, переможці отримали призи та грамоти.

Річниця Дня народження Т.Г. Шевченка

"Пліч-о-пліч" з баскетболу
Благовіщенський ліцей "Інтелект" інформує: Сьогодні завершили перший етап змагань "Пліч-о-пліч" з баскетболу. Тож вітайте наших фіналістів - команди 8 та 7а класів. Дівчата завзято виборювали перемогу і дісталася вона восьмикласницям.
29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут
Цього дня ми з учнями 9А та 9Б класів провели виховну годину, ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Також з четвертими класами ознайомились з даною датою, діти дізналися про Героїв України, юнаків-добровольців