Олімпійський тиждень та День фізкультури та спорту.

З 16.09.2019 по 20.09.2019 року в Благовіщенському НВК №2 проводився Олімпійський тиждень та День фізкультури та спорту. В рамках цього тижня були проведені такі заходи: Лінійка «Молодь обирає здоров’я », спортивні змагання, ігри, зарядка, веселі перерви для молодших школярів. Класні керівники з 1 по 11класи проводили олімпійський урок. Протягом тижня психологом та педагогогом соціальним з 1 по 11 клас проводили тренінги «Бути здоровим престижно». Проводився конкурс «Олімпійсь ка листівка» в якому брали участь учні 5 – 8 класів. Бібліотекар НВК та педагог – організатор підготували та провели театралізовану виставу «Пригоди Колобка» для молодши хшколярів, де намагалися розказати про важливість здорового способу життя та згубний вплив поганих звичок. Протягом тижня вчителі фізкультури організували для всіх учнів закладу спротивні ігри, змагання, веселі старти . За активну участь у змаганях учасники були нагороджені грамотами за перемогу та активну участь у проведенні свята.

Мітинг до Дня партизанської слави.

20.09 учні НВК №2 організували та провели мітинг до Дня партизанської слави, який відбувся на Єврейському кладовищі по вулиці Гагаріна. Перед учнями виступали: викладач професійного ліцею Богачук О.О. та голова ветеранської організації Кустрич В.В. які розповіли учням про розвиток партизанського руху на території нашого району , згадали героїв односельчан які загинули підчас другої світової війни. Мітинг завершився покладанням квітів.

День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту своїм може вважати кожен з нас. Це свято покликане сприяти відродженню масового фізкультурного руху, ствердженню здорового способу життя. Наш НВК №2 відзначати день спорту почав з святкової лінійки де були представлені кращі спортсмени школи; рухливі перерви для молодших школярів , змагання з різних видів спорту серед учнів 5 -9 класів, завершилось свято смачною кашею від старших класів. Чекаємо цікавих вражень від Олімпійського тижня.

Свято Першого ДЗВОНИКА

Знову в школу. Святкова лінійка до Дня знань
28.08.2019

Районний семінар вчителів

НВК №2 - Святкове відкриття нового навчального 2019 - 2020 року
26.05.2019

Останній дзвінок

Свято останнього дзвоника 2019

День Примирення

День па́м'яті та прими́рення (па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни)

Екологічне виховання

Заходи до Дня Довкілля та Дня Землі

Шкільний етап ДЮР

Конкурс між командами 7-8 класів на кращих рятувальників.

«Олімпіс 2019 - Весняна сесія».

Міжнародни дистанційний конкурс з математики «Олімпіс 2019 - Весняна сесія».

"Пліч-о-пліч" з баскетболу
Благовіщенський ліцей "Інтелект" інформує: Сьогодні завершили перший етап змагань "Пліч-о-пліч" з баскетболу. Тож вітайте наших фіналістів - команди 8 та 7а класів. Дівчата завзято виборювали перемогу і дісталася вона восьмикласницям.
29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут
Цього дня ми з учнями 9А та 9Б класів провели виховну годину, ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Також з четвертими класами ознайомились з даною датою, діти дізналися про Героїв України, юнаків-добровольців