22.01.2022

День- обє'днання сердець, думок, об'єднання української громади.

День- обє'днання сердець, думок, об'єднання української громади. 22 січня 1919 року Україна голосно заявила всьому світу про об'єднання обох берегів України в одну державу. . Учні Благовіщенського НВК 2 взяли активну участь у святкуванні Дня Соборності України. Класні керівники 1-4класів провели інтерактивні тематичні виховні заходи. Учнівський парламент організував для 5 - 9 класів усний журнал "Україна - єдина", де в легкій та доступній формі розповів учням про цей день в історії. Завершилось святкування флешмобом єднання та спільним виконанням гімну нашої держави учнями 5- 11класів, побажаннями миру та процвітання Україні.
29.12.2021

Реалізація проєкту "Спроможна школа для кращих результатів" у Благовіщенському НВК №2

Про реалізацію Урядової програми "Спроможна школа для кращих результатів" у Благовіщенському НВК №2, ініційованого та фінансованого Урядом України

Новорічні свята

В очікунанні новорічного дива
19.12.2021

Свято Миколая

Миколай іде до нас

"Сто днів у школі."

Сьогдні учні 1 класу під керівництвом вчителя Смілянець О.П. та вихователя Підвисоцької О.І. провели свято "Сто днів у школі." Учні співали, танцювали, грали в ігри і мріяли про майбутнє. Завершилось свято урочистим врученням свідоцтв справжніх школярів.

Вечорниці

Українці здавна славились веселими і цікавими традиціями. Учні нашого НВК під керівництвом класних керівників Ступак Любов Іванівни та Барчук Юлії Володимирівни вдало відтворили та поєднали з сучасним традиції гадання та залицяння молодих людей на Україні. Педагог - організатор Герасименко Ілона Костантинівна зуміла відтворити атмосферу затишку благополуччя української хати, підібрала вдалі конкурси для парубків і дівчат.Старшокласникам вдалось сповна поринути в атмосферу автентичної України.

Тиждень історії та правознавства.

Тиждень історії та правознавства. З 6 по 17 в нашому НВК учні мали можливість перевірити свої знання з історії та права. Вчителями історії Максютенко Н.М. та Шевченко Н.П. були проведенні цікаві конкурси та вікторини, пізнавальні Квести та створена арт - інсталяція "Історія очима дітей". Голова Ради Лідерів Демчук Єлизавета провела для девятикласників правознавчу вікторину до міжнародного дня права.

Дня Декларації з прав людини

Захід до дня Декларації з прав людини , було проведено в Благовіщенській школі НВК √2 ученицею 10 класу Демчук Є. для учнів 9 класу .

День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій

Інтерактивний захід до "Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій" для учнів 9 - 11 класів. Учні переглянули та обговорили документальні тематичні відео, презентацію "Ціна правди", розв'язували вправу "Евфемізми в історії", згадали хвилиною мовчання жертв Голодомору та політичних репресій.

16 днів проти насильства».

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. В рамках акції «16 днів проти насильства» практичним психологом Жовтою Анастасією Ігорівною було проведено різні види роботи, а саме:  виховний захід «Україна без насильства» з вихованцями ЗДО «Дивоцвіт»;  ілюструвала казку «ВІЛ і його мрія» учням першого класу;  провела тренінгове заняття «Мій улюблений світ без насильства» з учнями 2-4 класів;  було здійснено анкетування учнів 10 класу «Що молодь думає про СНІД». Були розповсюджені буклети, закладки для дітей «Мій улюблений світ без насильства» та «СТОП насильству!»

"Пліч-о-пліч" з баскетболу
Благовіщенський ліцей "Інтелект" інформує: Сьогодні завершили перший етап змагань "Пліч-о-пліч" з баскетболу. Тож вітайте наших фіналістів - команди 8 та 7а класів. Дівчата завзято виборювали перемогу і дісталася вона восьмикласницям.
29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут
Цього дня ми з учнями 9А та 9Б класів провели виховну годину, ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. Також з четвертими класами ознайомились з даною датою, діти дізналися про Героїв України, юнаків-добровольців